Locaties Nacht van Gebed 2019

Dit zijn de locaties waar de Nacht van Gebed in 2019 plaatsvindt. We voegen elke week nieuwe locaties toe. 

Aruba
  • Aruba - Famia Di Dios (Potreroweg, 33106-0001) - 20:00-05:00 uur
België
  • Beveren - De Wijngaard (Leurshoek 8) - 20:00-02:00 uur
  • Deinze - (Mouterijdreef 7) - 20:00-02:00 uur
  • Genk - Pauluskerk (Evence Coppeelaan 31) - 20:00-01:00 uur
  • Gullegem - Harmen den Hertog (Kleine Ieperstraat 123) - 20:00-22:00 uur
  • Herentals - LHH Herentals (Markgravenstraat 82) - 20:00-02:00 uur
  • Hoogstraten - (Katelijnestraat 22) - 20:00-02:00 uur
  • Knokke-Heist - Het Scharpoord (Maxim Willemspad 1, lokaal 101) - 19:45-22:30 uur
  • Kortrijk - VEG De Pottenbakker (Meensestraat 83) - 20:00-00:00 uur
  • Lokeren - (Begonialaan 10) - 19:30-21:30 uur
  • Loksbergen - (Lindestraat 108) - 19:30-00:00 uur
  • Mortsel - Volle Evangelie Gemeente (Eggestraat 27) - 20:00-23:30 uur
  • Nieuwpoort - Den Vuurtoren (Hoogstraat 42) - 20:00-00:00 uur
  • Turnhout - Evangelisch Centrum Turnhout (Guldensporenlei 27) - 20:00-00:00 uur
  • Zwevegem - Volle Evangeliekerk de Herberg (Avelgemstraat 78a) - 20:00-00:00 uur
Nederland
  • Aagtekerke (Bouwluststraat 19) - 21:00-02:00 uur
  • Aalsmeer - Dorpskerk Aalsmeer (Kanaalstraat 12) - 22:00-06:00 uur
  • Aalten - Christengemeente de Meiberg (Meiberg 23) - 22:00-02:00 uur
  • Alkmaar - CityLight (Helderseweg 32) - 20:00-04:00 uur
  • Almere - Missie Centrum (Makassarweg 80) - Tijden onbekend
  • Alphen aan den Rijn - Nabij Lauraplein (Lauraplein 2) - 20:00-23:00 uur
  • Ameide - Sionkerk (Prinsengracht 28) - 21:00-02:00 uur
  • Amsterdam - De Ontmoeting (Louis Couperusstraat 133) - 20.00-24.00 uur (LET OP! Deze Nacht van Gebed begint op 28 juni in plaats van op 21 juni)
  • Amsterdam - Gereja Utusan Kristus (Langsom 34) - 22:00-06:00 uur
  • Amsterdam - Keerpunt (Arent Janszoon Ernststraat 302-304) - 19:30-23:00 uur (LET OP! Deze Nacht van Gebed begint op 12 juli in plaats van op 21 juni)
  • Andel - Schutskooi (Julianastraat 24) - 20:00-23:30 uur
  • Apeldoorn - Eben-Haezerkerk (Zonnedauw 8) - 21:00-02:00 uur
  • Arnemuiden - Hervormde Kerk (Markt 10) - 21:00-01:00 uur
  • Asperen - De Rank (Middelweg 3) - 22:00-06:00 uur
  • Assen - De Ark (J.C. van Markenstraat 25) - 20:00-02:00 uur
  • Baambrugge - Jeugdzolder Gereformeerde kerk Postwijck (Rijksstraatweg 29) - 20:30-02:00 uur
  • Barneveld - Kasteel de Schaffelaar (Stationsweg 6) - 22:00-06:00 uur
  • Beekbergen - Hoogepad (Papenberg 5) - 19:15-23:00 uur
  • Bennekom - (Molenkamp 8) - 20:00-04:00 uur
  • Bergschenhoek - Hervormde kerk Bergschenhoek (Kerkstraat 1) - 22:00-00:00 uur
  • Bleskensgraaf - Diakonia (Kerkstraat 3) - 22:00-06:00 uur
  • Bodegraven - ’t Rustpunt (Kerkstraat 16) - 22:00-06:00 uur
  • Bolsward - Christelijke Gemeente Het Keerpunt (Burgemeester Praamsmalaan 35) - 21:00-01:00 uur
  • Boornbergum - Gereformeerde Kerk (Easterbuorren 52) - 20:00-00:00 uur
  • Breda - EBG Breda (Veldmoeren 9) - 19:30-04:00 uur
  • Breukelen - De Bovenkamer (Poeldijk 9) - 20:00-08:00 uur
  • Buitenpost - Het Lichtbaken (Marconistraat 5) - 21.00-01.30 uur
  • Bunschoten-Spakenburg - Maranathakerk (Pr. Margrietstraat 20) - 22:00-06:00 uur
  • Capelle aan de IJssel - Ontmoetingskerk (Zevensprong 4) - 20.00-24.00 uur
  • Castricum - (Rooseveltlaan 105) - 20:30-23:30 uur
  • Coevorden - De Fontein (Monierweg 12) - 19:30-00:00 uur
  • Daarlerveen - De Schoof (Brugstraat 10) - 19:30-20:30 uur
  • Dalfsen - De Hoeksteen (Polhaarweg 34) - 20:00-04:00 uur
  • De Westereen - Filadelfia Kapel (Stationsstraat 16) - 20:30-01:00 uur
  • Den Helder - De Verkenningston (Prins Hendriklaan 13-15) - 18:00-00:00 uur
  • Delft - Bethlehemkerk (Floresstraat 2) - 22:00-06:00 uur
  • Dirksland - Onder De Wiek (Ring 57) - 22:00-06:00 uur
  • Dodewaard - De Hoeksteen (Margrietlaan 13) - 20:00-22:00 uur
  • Doornspijk - Hervormde Kerk (Zuiderzeestraatweg West 104) - 20:00-00:00 uur
  • Dordrecht - Kruiskerk (Vrieseweg 64) - 20:00-02:00 uur
  • Drachten - Bethelkerk (De Bolder 75) - 22.00-06.00 uur 
  • Drachten - Menorah (Dwarswyk 350) - 20:00-00:00 uur
  • Drachtstercompagnie - De Nije Kompe (Smidswei 3) - 22:00-06:00 uur
  • Driebergen - (De Grutto 180) - 20:00-00:00 uur
  • Driebergen - ’t Hoge Licht (Klaproos 2) - 19:00-21:15 uur
  • Dronten - Gebouw EG Shelkinah (De Roef 1) - 20:00-00:00 uur
  • Duiven - (Prins Bernhardstraat 3) - 20:00-00:00 uur
  • Ede - De Wissel (Bettekamp 99) - 22:30-06:00 uur
  • Ede - Kerkelijk Centrum Emmaus (Laan der Verenigde Naties 94) - 20:45-03:00 uur
  • Eindhoven - De Bron (Elburglaan 51) - 20:00-00:00 uur
  • Eindhoven - Sociëteit Amnis (Dommelstraat 6) - 20:30-05:00 uur
  • Elburg - Oosterkerk (Klaverplein 2) - 19:30-23:00 uur
  • Emmeloord - De Rank (Abelenlaan 33) - 22:00-03:00 uur
  • Enschede - Kerkgebouw De Schuilpaats (Hertmebrink 8) - 20:00-02:00 uur
  • Epe - Regenboogkerk (Beekstraat 33) - 20:00-02:00 uur
  • Everdingen - Hevormd Centrum Everdingen (Kerkstraat 5) - 20:00-02:00 uur
  • Franeker - (Schilcampen 49) - 19:30-01:00 uur
  • Garyp - Andreastsjerke (Greate Buorren 21) - 20:00-23:00 uur
  • Geldermalsen - Helicon (Roozeveld van der Venlaan 7) - 21:00-02:00 uur
  • Genemuiden - Hervormd Centrum (Stuivenbergstraat 51) - 20:30-02:00 uur
  • Giesen-Oudekerk - De Oude School (Oudkerkseweg 20) - 20:00-01:00 uur
  • Goedereede - Hervormde Kerk (Kerkpad 3) - 19:45-00:00 uur
  • Goes - De Levensbron (Mansholtlaan 1) - 22:00-06:00 uur
  • Goor - Baptisten Gemeente De Ark (Irisstraat 5b) - 20:00-01:00 uur
  • Gorinchem - De Johanneskerk (Nieuwe Hoven 141) - 21:00-03:00 uur
  • Gouda - EC De Rivier (Antwerpseweg 5) - 22:00-06:00 uur
  • Gouda - St. Janskerk (Achter de Kerk 2) - 21:00-05:00 uur
  • Goudswaard - Rehoboth (Julianastraat 27) - 21:00-00:00 uur
  • ’s-Gravenzande - Het Kruispunt (Van Lennepstraat 39) - 20:00-02:30 uur
  • Grijpskerk - De Wingerd (Nicolaas Grijpstraat 24) - 20:00-00:00 uur
  • Groningen - De Stadskerk (Huis van Gebed) (Friesestraatweg 221) - 22:00-06:00 uur
  • Groningen - Legerzaal (Lamsoor 2c) - 12.00-16.00 uur
  • Hardenberg - Het Morgenlicht (kerk) (Gramsbergerweg 59) - 22:00-06:00 uur
  • Hardinxveld-Giessendam - De Parel (wagon) (Talmastraat 9) - 20:00-02:00 uur
  • Harkema - Lichtbaken VGKN Kerk (Warmoltstrjitte 61) - 19:30-23:00 uur
  • Harlingen - Baptistengemeente Harlingen (Lanen 65) - 20:00-00:00 uur
  • Harskamp - Hervormde Gemeente (Edeseweg 143) - 20:00-22:00 uur
  • Hattem - Bethel (Hessenweg 84) - 20.15-0.1.00 uur
  • Haulerwijk - Onafhankelijke Baptistengemeente Immanuel (Norgerweg 7) - 20:00-04:00 uur
  • Heerde - Chr. Ger. Kerk (Acacialaan 45) - 21:00-04:00 uur
  • Heereveen - GKV De Fontein (President Kennedylaan 15) - 23:30-06:00 uur
  • Heerlen - (Vrijheerenberg 37) - 20:00-23:00 uur
  • Heerlen - ParkCity Church (Schaesbergerweg 136) - 22:00-06:00 uur
  • Hendrik Ido Ambacht - Elimkerk (Jan Wissenslaan 7) - 20:00-04:00 uur
  • Hippolytushoef - The Gate (Beltstraat 9) - 20:00-00:00 uur
  • Hoogeveen - VBG de Brug (Cartsenstraat 81) - 21:00-02:00 uur
  • Houten - Nederlands Gereformeerde Kerk De Lichtboog (Kruisboog 22) - 22:00-04:00 uur (LET OP! Deze Nacht van Gebed begint op 28 juni in plaats van op 21 juni)
  • Huizen - Zenderkerk (Borneolaan 30) - 21.00-02.00 uur
  • Kampen - De Schalmei (Triangel 1) - 20:00-02:00 uur
  • Katwijk aan de Rijn - Ontmoetingskerk (Nieuwe Duinweg 64) - 22.00-06.00 uur
  • Kootwijkerbroek - Verenigingsgebouw Eben-Haëzer (Veluweweg 84) - 20:00-22:00 uur
  • Koudum - Het Baken (Nieuweweg 29) - 19:00-00:00 uur
  • Krabbendijke - De Ark (Dorpsstraat 5) - 20:00-00:00 uur
  • Krimpen aan den IJssel - Rehobothkerk (De Landerijen 1) - 22:00-06:00 uur
  • Langerak (ZH) - Koningskerk (Julianastraat 88) - 20:00-01:00 uur
  • Leek - Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt (Tolberterstraat 4) - 22:00-06:00 uur
  • Leiden - Marehuis/Marekerk (Oude Veste 61) - 21:00-03:00 uur
  • Lelystad - Evangeliegemeente Reveil (Punter 44) - 20.00-02.00 uur
  • Lemmer - Baptistengemeente Lemmer (Wega 1) - 22:00-02:00 uur
  • Lienden - De Open Deur (Papestraat 3) - 22:00-06:00 uur
  • Lisse - De Poort (Jozef Israelsstraat 11) - 21:00-03:00 uur
  • Lunteren - (De Kweek 27) - 20:00-00:00 uur
  • Maarssen - (Friezenstraat 38) - 22:00-00:00 uur
  • Maassluis - Bethelkerk (Wagenstraat 9) - 20:00-02:00 uur
  • Marrum - Kerk van Westernijkerk (Westernijtsjerk 2) - 22:00-06:00 uur
  • Meppel - De Kameel (Zuideinde 31) - 20:00-02:00 uur
  • Middelburg - Baptistengemeente De Fontein (Kruitmolenlaan 70) - 20:30-03:00 uur
  • Middelburg - Ontmoetingskerk (Oosterscheldestraat 1) - 20:00-23:30 uur
  • Middelharnis - Verenigingsgebouw De Hoeksteen (Ring 13) - 22:00-06:00 uur
  • Monster - Maranathakerk (Molenstraat 71a) - 20:00-00:00 uur
  • Moordrecht - De Schakel (Oosteinde 27) - 20:00-00:00 uur
  • Naaldwijk - Gebouw Gideon (Prins Hendrikstraat 16b) - 20:00-02:00 uur
  • Nieuw-Beijerland - NH Dorpskerk De Hoeksteen (Kerkstraat 22) - 20:00-23:00 uur
  • Nieuwegein - De Rank (Lupinestraat 11) - 20:30-00:00 uur
  • Nieuw-Lekkerland - Het Onderkomen (Lekdijk 116) - 20:45-03:00 uur
  • Nieuwleusen - De Voorhof (Burgemeester Mulderlaan 1) - 20:00-04:00 uur
  • Nieuw-Vennep - Het Trefpunt (Hoofdweg 1318) - 22.00-06.00 uur
  • Noordwijk - De Ark (Pickeplein 1) - 22:00-06:00 uur
  • Numansdorp - De Voorhof (Torenstraat 16) - 20.00-24.00 uur
  • Nunspeet - Open Hof (Meester Drostweg 10) - 20:00-01:00 uur
  • Ochten - Verenigingsgebouw Het Baken (Kerkstraat 1) - 20:00-06:00 uur
  • Oene - De Ark (Keizerstraat 4) - 21:00-01:00 uur
  • Oldebroek - Goede Herder Kerk (Van Asch Van Wijcklaan 2) - 21:30-04:30 uur
  • Ommen (Van Ruisdaelstraat 31) - 21:00-04:00 uur
  • Oosterhout (NB) - EG De Werkplaats (Sint Janstraat 3) - 20:00-00:00 uur
  • Opeinde - Gereformeerde kerk Opeinde (Kommisjewei 184) - 20:00-00:00 uur
  • Oudega - It Beaken, Ankertsjerke Oudega SWF (Pastorijstrjitte 23) - 22:00-02:00 uur
  • Oudewater - De Hoeksteen (Noord-Ijsselkade 9) - 20:00-02:00 uur
  • Papendrecht - VBG Papendrecht (Poldermolen 7) - 20:00-00:00 uur
  • Paterswolde - Kievitweg 24 - 20.00-02.00 uur
  • Poederoijen - De Rank (Karel van Gelreweg 2) - 20:00-21:00 uur
  • Polsbroek - Silo (achter de Hervormde Kerk) (Dorp 24) - 21:00-23:00 uur
  • Purmerend - De Schuilplaats Chr. Ger. Kerk (Rivierenlaan 283) - 20:00-23:00 uur
  • Putten - Arendshof (Arendstraat 2) - 20:00-04:00 uur
  • Raamsdonkveer - Het Block (Het Block 4) - 20:00-06:00 uur
  • Ridderkerk - Goede Herderkerk (Seringenstraat 1) - 22:00-04:00 uur
  • Rijssen - Jeruel (Holterstraatweg 125) - 20:00-02:00 uur
  • Rijswijk (NB) - De Schaapskooi (Kruisstraat 14) - 20:00-00:00 uur
  • Roderesch - Evangelische Gemeente Roderesch (Hoofdweg 47) - 22:00-06:00 uur
  • Roermond - Jeugdgebouw naast Minderbroederskerk (Minderbroederssingel 15f) - 22:00-06:00 uur
  • Rotterdam - Bethelkerk (Langenhorst 104) - 20:30-02:00 uur
  • Rotterdam - Het Palet (Duikerstraat 29) - 20:00-00:00 uur
  • Rotterdam - Vaste Burcht (Van Swietenlaan 1) - 13:30-18:00 uur
  • Rouveen - Locatie volgt - 21:00-22:30 uur
  • Schagen - Kapel (Hoep 6) - 22:00-06:00 uur
  • Scherpenzeel - (Berkhorst 11) - 00:00-02:00 uur
  • Schiedam - De Ark (Hargplein 101) - 20:00-02:00 uur
  • Sliedrecht - Gebouw “Rehoboth” (P.C. Hooftlaan 1) - 20:00-04:00 uur
  • Sneek - Filadelfia Gemeente (Kleinzand 167) - 22:00-06:00 uur
  • Soest - Ichthuskerk (Albert Cuyplaan 2c) - 22:00-02:00 uur
  • Stadskanaal - Christengemeente Rehoboth (Hoofdkade 139a) - 20:00-00:00 uur
  • Steenwijk - Baptisten Gemeente Steenwijk (Dolderweg 23a) - 20:00-02:00 uur
  • Stolwijk - Rehoboth (Achter de Kerk 7) - 20:00-23:00 uur
  • Streefkerk - (Zwanenvliet 50) - 21:00-01:00 uur
  • Surhuisterveen - De Binning (Gedempte Vaart 10) - 19.30-22.30 uur
  • Ter Apel - Huisgemeente Nehemia (Vinkenslag 38) - 22:00-03:00 uur
  • Terneuzen - EGT (Van Cantfortstraat 36) - 20:00-02:00 uur
  • Tholen - De Oesterschelp (Simon Lindhoutstraat 1a) - 22:00-03:00 uur
  • Tiel - TOV (Binnenmolenstraat 8) - 22:00-06:00 uur
  • Uddel - Hervormde Kerk (Garderenseweg 2) - 22:00-01:30 uur
  • Uithoorn - Evangelische Christen Gemeenschap (Herman Gorterhof 3) - 19:30-00:30 uur
  • Urk - Ichthuskerk (Richel 2) - 20:00-05:00 uur
  • Utrecht - De Buurtkerk (2e Daalsedijk 2b) - 22:00-06:00 uur
  • Utrecht - De Rank (Vliegend Hertlaan 4a) - 22:00-06:00 uur
  • Veenendaal - Westerkerk (Goudvink 2) - 21:00-05:00 uur
  • Vlissingen - VEG Filadelfia (Dokter Stavermanstraat 61) - 19.30-23.00 uur
  • Voorburg - De Voorhof bij de Oude Kerk Voorburg (Herenstraat 77) - 20:00-01:00 uur (LET OP! Deze Nacht van Gebed begint op 14 juni in plaats van op 21 juni)
  • Voorthuizen - Bethabara (Van Den Berglaan 79) - 22:00-06:00 uur
  • Vroomshoop - ’t Lieziener (Wingerd 10) - 22:00-06:00 uur
  • Waarder - (Kosterdijk 27) - 22:00-03:00 uur
  • Waddinxveen - N.A.P.-gebouw (Herman Heijermanslaan 4) - 22.00-06.00 uur
  • Wapenveld - Ned. Herv. Kerk (Kerkstraat 2) - 20:00-04:00 uur
  • Werkendam - Maranathakerk (Gedempte Haven 1) - 21:00-05:00 uur
  • Westerhaar - Baptisten Gemeente Westerhaar (Hoofdweg 85) - 19:30-21:00 uur
  • Wijk bij Duurstede - De Rivier Gemeente (Kanaal Noord 1) - 19:30-01:30 uur
  • Wijk een Aalburg - Nederlands Hervormde Kerk (Grote Kerkstraat 26) - 01:00-05:00 uur
  • Wijk en Aalburg - Ned. Herv. Kerk Aalburg (Oude Kerkstraat 29a) - 22:00-01:00 uur
  • Wilnis - De Roeping (Kerkstraat 12) - 19:30-00:00 uur
  • Winterswijk - Christengemeente “de Ontmoeting” (Jeugdkerkstraat 5) - 20:00-02:00 uur
  • Woerden - Kruiskerk (Mesdagplein 4) - 20:00-02:00 uur
  • Wolvega - De Ark (Kerkstraat 13) - 20:00-23:00 uur 
  • Woudenberg - (Griftdijk 19) - 19:00-00:00 uur
  • Zaltbommel - De Ontmoeting (Nieuwe Tijningen 3) - 20:00-02:00 uur
  • Zeist - Sionskerk De Bron (Jacob Catslaan 73) - 20:00-01:00 uur
  • Zierikzee - CGK kerkplein (Zevengetijstraat 11) - 21:00-05:00 uur
  • Zoetermeer - Parousia "De Uitkijk" (Wattstraat 64) - 21:30-07:00 uur
  • Zutphen - Evangelische Gemeente Zutphen (Gerard Doustraat 80a) - 20.00-02.00 uur
  • Zwijndrecht - Oude Kerk (Kerkstraat 49) - 20:00-02:00 uur
  • Zwolle - Stinskerk (Westenholterweg 19) - 21:00-04:00 uur
Suriname
  • Albina - Bapt. Gem. "Vrije Evangelisatie Albina" (Commisarisstraat 13) - 19:00-00:00 uur