Reis Zuid-Korea

Team Reizen Open Doors
Actie einddatum: zaterdag 19 september 2026

Noord-Korea staat al jaren bovenaan de Ranglijst Christenvervolging van Open Doors. Tijdens deze indrukwekkende reis ontmoeten de reizigers Noord-Koreaanse christenen die hun land ontvluchtten vanwege zware vervolging. In Zuid-Korea bouwen ze met moeite een nieuw leven op, terwijl ze hun dierbaren missen. Hun geloof in God geeft hen kracht. Door actief fondsen te werven voor de vervolgde kerk en door er te zíjn, steun je deze christenen.

Waarom kom ik in actie?

Zonder onze steun en ons gebed zouden Noord-Koreaanse christenen letterlijk uitsterven. Ofwel door de honger in delen van het land of door de verschrikkelijke situatie in de werkkampen. Open Doors werkt samen met lokale partners in China om gevluchte christenen te ondersteunen met voedsel, noodhulp en andere projecten.

Reis Zuid-Korea Betaal QR Code

Veilig

Makkelijk

Snel

Deel deze actie

Subacties

Elise

Reis Zuid-Korea

0 opgehaald ( 0% van € 2500 )
Susanna

Samen één met North Korea

0 opgehaald ( 0% van € 2500 )
Vive

Noord-Koreaanse christenen bemoedigen in Zuid-Korea

115 opgehaald ( 5% van € 2500 )
Marijke

Help vervolgde christenen in Noord-Korea

250 opgehaald ( 10% van € 2500 )
Ariëlla

Breng geloof en hoop. Steun vervolgde Noord-Koreaanse christenen!

430 opgehaald ( 17% van € 2500 )
Bas

Zuid-Korea reis – Teller van Bas

1086 opgehaald ( 43% van € 2500 )
Nellemieke

Nellemieke naar Zuid Korea

0 opgehaald ( 0% van € 2500 )
Joey

Steun voor gevluchte christenen uit Noord-Korea

240 opgehaald ( 10% van € 2500 )
Jermaine en Denise

Samen Sterk voor Noord-Koreaanse Christenen

2735 opgehaald ( 55% van € 5000 )
Tjebbo

Tot zegen zijn voor Noord-Koreaanse vluchtelingen.

775 opgehaald ( 16% van € 5000 )
Marriëtte

In actie voor onze broers en zussen in Zuid Korea

2575 opgehaald ( 103% van € 2500 )
Lisa en Arwin

Help onze vervolgde broers en zussen in Noord-Korea

540 opgehaald ( 11% van € 5000 )
Henk

Samen verschil maken voor vervolgde christenen uit Noord-Korea!

1 opgehaald ( 0% van € 2500 )
Frank

Hulp, gebed en bemoediging voor Christenen uit Noord-Korea

1516 opgehaald ( 61% van € 2500 )
Zie en hoor de Noord-Koreaanse vluchtelingen in Zuid-Korea
Henny

Zie en hoor de Noord Koreaanse vluchtelingen in Zuid Korea

736 opgehaald ( 29% van € 2500 )
Hans

Op de bres voor vluchtelingen uit Noord-Korea

4360 opgehaald ( 174% van € 2500 )
Marjan

Steun met mij de Christenen die uit Noord-Korea gevlucht zijn.

676 opgehaald ( 27% van € 2500 )

Donaties

Steun als eerste deze actie.

Veelgestelde vragen

Is mijn donatie aan Open Doors fiscaal aftrekbaar?

Jazeker! Je donatie via het actieplatform gaat rechtstreeks naar Open Doors. Omdat wij een ANBI-status hebben, is je gift aftrekbaar bij de inkomsten- of vennootschapsbelasting.

Kan ik een actie aanmaken voor een specifiek doel?

Ja, dat kan. Je kunt bij het aanmaken kiezen voor welk doel je geld gaat inzamelen. Onze voorkeur gaat uit naar het doel ‘waar meest nodig’, omdat het per dag kan verschillen waar jouw bijdrage het hardst nodig is om de vervolgde kerk te versterken. Je kunt ook kiezen om geld in te zamelen voor een specifiek project. Op dit moment is dat voor vervolgde christenen in Sub-Sahara Afrika. 
 
In Sub-Sahara Afrika worden duizenden christenen getroffen door extreem geweld. Huizen en kerken worden verwoest, gezinnen raken alles kwijt en velen kampen met fysieke en mentale wonden. Met jouw gift helpt Open Doors hen met onderdak, voedsel, kleding, medische zorg, onderwijs, traumazorg en een Bijbel.

Wil je meer uitleg over hoe je een actie aanmaakt, lees dan onze handleiding.

Hoelang duurt het voordat een donatie zichtbaar is in de teller op een actiepagina?

Wanneer je via het donatieformulier op een actiepagina een donatie hebt gedaan, is de donatie over het algemeen binnen een paar minuten verwerkt in de teller op de actiepagina.

Doneer je via de QR-code op een actiepagina, dan kan het tot maximaal 1 uur duren voordat je donatie is verwerkt in de teller op de actiepagina.

Ik ga met Open Doors op reis naar Mexico of Zuid-Korea. Hoe zorg ik dat de opbrengst van mijn actie naar het juiste project gaat?

Als je deelneemt aan een Open Doors-reis naar Mexico of Zuid-Korea, kies je bij het aanmaken van je actiepagina bij de vraag ‘Ik wil een’ voor: nieuwe subactie starten onder een bestaande groepsactie.

Vervolgens kies je bij de vraag ‘Onder welke bestaande groepsactie wil je een nieuwe subactie starten?’ voor de groepsactie Reis Mexico of Reis Zuid-Korea. Zo komt de opbrengst automatisch bij het juiste project terecht.

Hoelang blijft mijn actie op het actieplatform staan?

Nadat de door jou ingestelde einddatum bij het aanmaken van je actie is bereikt, blijft je actie nog 30 dagen op het actieplatform zichtbaar. Zo kunnen mensen, nadat je actie is afgelopen, toch nog een donatie doen. Na 30 dagen verdwijnt je actie automatisch van het actieplatform.

Scroll naar boven