Geheime dienst (spel)

Artikelnr:9789492925237
Verschenen:10-10-2019

In veel landen is het gevaarlijk om christen te zijn en moeten ze in het geheim samenkomen. De overheid ziet ze als een grote bedreiging en heeft de geheime dienst ingeschakeld. Terwijl de agenten van de geheime dienst huiszoekingen uitvoeren, patrouilleren en de grens bewaken, proberen de christenen bijbels te smokkelen en doen ze hun best het evangelie te verspreiden.

Lees meer

 19,99incl. btw

Voor 13 uur besteld, dezelfde dag verzondenVoor maandag 13 uur besteld, maandag verzonden

Gratis verzending binnen Nederland vanaf € 29,95

Elke zending altijd met Track&Trace

Veilig online betalen via iDeal

Productbeschrijving

In veel landen is het gevaarlijk om christen te zijn en moeten ze in het geheim samenkomen. De overheid ziet ze als een grote bedreiging en heeft de geheime dienst ingeschakeld. Terwijl de agenten van de geheime dienst huiszoekingen uitvoeren, patrouilleren en de grens bewaken, proberen de christenen bijbels te smokkelen en doen ze hun best het evangelie te verspreiden. Wie kun je vertrouwen?

Geschikt voor grote groepen van 10 tot 20 spelers en voor 2-9 spelers in de vorm van een kaartspel! Inclusief een laagdrempelige gespreksstarter van Open Doors over vervolging.

Leeftijd: 8+
Spelers: 2-9 en 10-20
Speelduur: 30-60 minuten

Scroll naar boven