Afghanistan in ‘Uitgelicht!’

Mark de Kruif

Afghanistan in ‘Uitgelicht!’, met oud-Navo commandant Mart de Kruif en Marjon Snel van Open Doors.

Fotobijschrift: Mart de Kruif

Copyright foto: Ministerie van Defensie/Eva Kleijn, CC BY-SA 1.0, via Wikimedia Commons

Inspiratiemail

Wil je ook graag via de e-mail op de hoogte gehouden worden van komende Open Doors-evenementen en nieuws uit de vervolgde kerk? Schrijf je in en ontvang elke maand de inspiratiemail van Open Doors. 

Deel dit

Gerelateerd nieuws

19 mei 2026

Gevluchte Afghaanse gelovigen in angst door deportaties Tadzjikistan

“Onze grootste angst is teruggestuurd worden naar Afghanistan.” Gevluchte Afghaanse gelovigen leven in angst na nieuws uit Tadzjikistan.

Lees meer
17 maart 2026

Afghanistan legitimeert geweld tegen vrouwen in wet

Volgens de Afghaanse wetgeving mogen mannen hun vrouw slaan, zolang er geen botten breken of blijvende verwondingen zichtbaar zijn.

Lees meer
Afghaans vluchtelingenkamp 25 juli 2025

Grote zorgen om teruggestuurde Afghanen

De regering van Tadzjikistan heeft officieel bevestigd dat zij een aantal Afghaanse vluchtelingen naar Afghanistan heeft gedeporteerd. Er waren al eerder berichten naar buiten gekomen dat honderdvijftig Afghaanse vluchtelingen, van wie velen de officiële vluchtelingenstatus van de Hoge Commissaris van de Verenigde Naties voor Vluchtelingen (UNHCR) hebben, door de autoriteiten zijn opgepakt. Dit volgt op een ultimatum van vijftien dagen dat eerder deze maand aan alle Afghaanse vluchtelingen is gesteld om Tadzjikistan onmiddellijk te verlaten.

Lees meer
Hand in hand

Schrijf je in voor de

Maande­lijkse inspiratie­mail

Bemoedigende getuigenissen

Actuele gebedspunten

Laatste nieuws

Inspiratie voor jou

Aanmelden inspiratiemail

Aanhef

We verwerken je persoonsgegevens zorgvuldig zoals omschreven in onze privacyverklaring.

Scroll naar boven