Voedselhulp voor Indonesische moslimbekeerlingen

Indonesie voedsel

Ayu* uit Indonesië is dolblij met de voedselvoorraden die ons team onlangs bij haar afleverde. Ze leidt samen met haar man een gemeente die bestaat uit moslimbekeerlingen. Door de maateregelen rondom het coronavirus kunnen zij momenteel niet naar hun werk. Omdat hun werkgevers hen per dag uitbetalen, kwamen ze in de problemen.

Beantwoorde gebeden

“Jullie hulp is Gods antwoord op onze gebeden, in het bijzonder voor onze leden. De laatste twee weken hadden zij dringend behoefte aan dagelijkse hulp”, vertelt Ayu. “Deze noodhulp zorgt voor vreugde onder onze gemeenteleden. Ze weten dat het Lichaam van Christus hun noden opmerkt.”

Voorbeeldfunctie

“Leden van deze gemeente hebben me veel geloofslessen geleerd”, vertelt een veldwerker die hielp bij het transport. “Ze kennen Christus en Zijn wonderen op een heel eenvoudige manier. Ze geloven dat God van hen houdt en dat Hij daarom zal voorzien in hun behoeften. Dit helpt hen om gul te zijn naar hun islamitische buren, die financieel ook getroffen zijn.”

Dank- en gebedspunten

  • Dank de Here God dat Hij de gebeden van Ayu en haar gemeenteleden verhoorde.
  • Bid om een zegen over het contact dat zij met hun islamitische buren hebben.
  • De voedselhulp voorziet Ayu’s gemeente twee weken van voedsel. Bid om Gods blijvende zorg voor hen.

* Schuilnaam

Inspiratiemail

Wil je ook graag via de e-mail op de hoogte gehouden worden van komende Open Doors-evenementen en nieuws uit de vervolgde kerk? Schrijf je in en ontvang elke maand de inspiratiemail van Open Doors. 

Deel dit

Gerelateerd nieuws

Kerkgebouw in Indonesië 1 februari 2022

Conflict over land leidt tot aanval op christelijk dorp Molukken

Een conflict van twee inwoners uit verschillende dorpen op het Molukse eiland Haruku in Indonesië escaleerde tot botsingen tussen groepen dorpelingen. Inwoners uit het overwegend christelijke dorp Kariuw werden op 25 januari aangevallen door een groep inwoners vanuit Ori, een overwegend islamitisch dorp. De inwoners uit Kariuw sloegen op de vlucht en verborgen zich in bosachtig gebied. Enkele tientallen huizen en twee kerken gingen in vlammen op. Vier inwoners uit […]

Lees meer
12 mei 2021

Vier christenen onthoofd in Indonesië

Vier Indonesische mannen uit het Indonesische eiland Sulawesi zijn dinsdagochtend op brute wijze onthoofd door islamitische extremisten. De onthoofding vond plaats in het dorp Kalimago, in Centraal-Sulawesi. In dezelfde provincie, in de plaats Sigi, werden in november vorig jaar ook al vier christenen vermoord. De aanvallen werden uitgevoerd  door leden van de terroristische beweging East Indonesia Mujahedin. “Dit is een absolute schok voor gelovigen in Centraal-Sulawesi. De bewoners in het […]

Lees meer
29 maart 2021

Echtpaar pleegde aanval op de kerk in Indonesië

De terreuraanslag afgelopen zondag op een kerk in Makassar (Indonesië) is uitgevoerd door een echtpaar. De man en vrouw kwamen bij de aanslag om het leven.  “Bid dat gelovigen niet geïntimideerd zullen worden door de bomaanslag van Palmzondag op de kerk in Makassar”, zegt Open Doors partner Novi Darmawan in Indonesië. Haar uitspraak komt een dag, nadat het land opnieuw is opgeschrikt door een terroristische aanslag. Eind november kwamen ook […]

Lees meer
Hand in hand

Schrijf je in voor de

Maande­lijkse inspiratie­mail

Bemoedigende getuigenissen

Laatste nieuws

Inspiratie voor jou

Aanmelden inspiratiemail

Aanhef

Open Doors-dag

zaterdag 19 oktober

Open Doors-dag 2024

Scroll naar boven